Career_Banner_950x460px-6.jpg

KAM Non Food

Job site: Budapest, Hungary

Daikin Hungary Kft
Alíz utca 3.
Office Garden irodaház IV. 4. emelet
1117 Budapest

Feladatok

  • A forgalmi tervekben meghatározott cég szintű és személyes célok elérése
  • Kapcsolattartás (személyes, telefon, e-mail) beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, partnerekkel és egyéb potenciális ügyfelekkel
  • Megállapodások, projektek, árajánlatok készítése, módosítása, dokumentálása és rendszeres aktualizálása a CRM rendszerben
  • Egyeztetés társosztályokkal és/vagy Daikin központtal
  • Aktív részvétel a közép és hosszú távú forecast elkészítésében
  • Kimutatások, statisztikák készítése az elvégzett feladatokkal, ajánlatokkal, projektekkel és piaccal kapcsolatban
  • Kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvétel
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel, magas szintű műszaki kompetencia folyamatos fenntartása, fejlesztése, előadási anyagok előkészítése, előadások megtartása
  • Árlisták, katalógusok és információs kiadványok elkészítésének támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség: műszaki és/vagy kereskedelmi tanulmányok (előny: épületgépészmérnöki háttér)
  • kiváló angol nyelvtudás
  • műszaki termékek, szolgáltatások és komplex projektek értékesítésmenedzsmentjében 3-5 éves tapasztalat
  • kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • CRM és vállalatirányítási rendszer ismerete
  • proaktív, agilis, határozott személyiség,
  • dinamikus, kezdeményező, ambiciózus
  • kiváló kommunikációs készségek

Előnyök

  • német nyelv ismerete,
  • gépészmérnöki/épületgépészeti végzettség és/vagy HVAC mérnöki tanulmányok,
  • a légkondicionálás és a hűtés ismerete vagy más épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett gyakorlat

Részletes önéletrajz elküldésével a hr@daikin.hu címre